GWARANCJA

25 LAT
GWARANCJI

logo_jotul

Od 1 lipca 2016 roku Jotul Polska Spółka z o.o. udziela rozszerzonej, 25 letniej Gwarancji na piece i wkłady kominkowe Jøtul.

Jotul Polska udziela rozszerzonej 25 letniej gwarancji na produkty zakupione, oraz zamontowane przez Autoryzowanych Dealerów Jøtul Group, posiadających certyfikowanych przez Jotul Polska Montażystów. I tylko na tej podstawie będzie udzielał preferencyjnej gwarancji. Warunkiem skorzystania z rozszerzonej Gwarancji jest elektroniczna rejestracja produktu za pomocą aplikacji dostępnej w menu Rejestracja Gwarancji.

Wyjaśnić należy że Autoryzowani Dealerzy to szczególna grupa starannie wyselekcjonowanych partnerów, u których znajduje się ekspozycja Jotul Group –  Jøtul, Scan lub Atra. Klienci kupując u Autoryzowanych Dealerów Jøtul Group mają dostęp do fachowej porady w zakresie właściwego doboru urządzenia do ich potrzeb oraz pomieszczeń w których mają być zainstalowane.

Autoryzowani, oraz certyfikowani Montażyści posiadający aktualne certyfikaty wydane przez Centrum Szkoleniowe Jøtul Polska, zapewniają fachową, a co najważniejsze bezpieczną instalację urządzeń oraz przeszkolenie przyszłych użytkowników w zakresie ich obsługi.

Podczas rejestracji gwarancji należy skorzystać z informacji zawartych w “Metryce pieca / wkładu kominkowego” wypełnionej przez Autoryzowanego Dealera Jøtul Group.

Zakres i warunki gwarancji zostały określone w “Warunkach Gwarancji”.