OFERTA

Biokominki INFIRE - SIMPLE FIRE

Biokominek to idealne urządzenie dla kogoś kto chcepoprawić wystrój domu i zapewnić sobie wyjątkową atmosferę w salonie.
Biokominek zasilany jest ekologicznym, nie wydzielającym zapachu, szkodliwych substancji biopaliwem pochodzenia roślinnego (w postaci płynnej). Można go zamontować praktycznie w każdym pomieszczeniu, które jest odpowiednio wentylowane. Ważne jest to że, do jego instalacji nie potrzeba przewodu kominowego.
Użytkowanie biokominka jest bezpieczne i łatwe – nie trzeba usuwać popiołu, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych kominków.
Biokominki możemy montować w dowolnym miejscu. Stanowią dość efektowne źródło ciepła. Są przenośne, działają bez konieczności instalowania przewodów kominowych. Szczególnie nadają się do mieszkań, gdzie nie ma możliwości instalowania tradycyjnego kominka.

Biokominki opalane są biopaliwem, które cechuje spora wydajność. Uzyskiwany płomień jest jasny i żywy, dając wyjątkowy efekt, a także umożliwiając skuteczne upiększenie każdej przestrzeni. Biopaliwo w biokominku spala się na parę wodną oraz dwutlenek węgla. Dwutlenek węgla emitowany jest niewielkich ilościach (równym ilościom wydychanym przez człowieka).
Do odprowadzania go wystarczy więc tylko dobra wentylacja pomieszczenia.