OFERTA

BEF FEEL V 8 CP/CL

Zdjęcia produktów dostępne są na stronie producenta!!

BeF Feel CP/CL to nowa linia wkładów kominkowych z szybą boczną.

Wkład kominkowy z oznaczeniem "V" odmykany jest do góry w systemie gilotyny! bardzo płytki, dedykowany do domów, gdzie każdy centymetr ma znaczenie, wybierany głównie przez klientów do małych salonów. Głębokość korpusu jest niewielka , co powoduje że jest on bardzo ustawny.

Wkład posiadastalowe palenisko wyłożone specjalnym, akumulacyjnym materiałem, żarobetonem Carcon, któreutrzymuje wysoką temperaturę w palenisku, ponad to urządzenie charakteryzuje się:

– Długim i czystym spalaniem
– Wyższą sprawnością do 84 %
– Niską emisją toksycznych związków
– Czystą szybą
– Eksploatacją przy niskiej mocy
– Oszczędnością paliwa

Wkład nisko energetyczny. Posiada drzwi odmykane do góry lub do boku.

Wkład wyposażony jest w boczną szybę z sitodrukiem, oraz szczelne drzwi odmykane do góry, które zapewniają maksymalnąszczelność i komfort obsługi . Uszczelnienie komory spalania zapobiega przenikaniu spalin downętrza. Palenisko umożliwia niczymniezakłócony widok ognia. Centralny dopływ powietrza do spalania z zewnątrz ze zintegrowanymkolektorem, zoptymalizowany do podłączenia automatycznej kontroli spalania.Prosta kontrola spalania (sterowanie przepływem i dystrybucją powietrza za pomocą jednegoelementu). Spełnia surowe normy nowego niemieckiego Federalnego Rozporządzenia dotycząceemisji spalin BlmSchV – 2.

Dane techniczne:

Moc cieplna znamionowa 8 kW
Sprawność 85%
Średnica kanału dymnego 180 mm
Wymiar 759×527/438×527 mm
Temperatura spalin na wylocie 212 °C
EAN 1808