Kominki z Norwegii

Kominki z Norwegii

OFERTA

/ Piece wolnostojące / Jotul - piece na drewno - 25 lat gwarancji

Piece wolnostojące / Jotul - piece na drewno - 25 lat gwarancji

Jotul F 305


Jotul F 305 jest typowym przedstawicielem średniej wielkości norweskich pieców wolnostojących. Żeliwne, solidne urządzenie może być umieszczone na czterech nogach lub na klasycznej ciężkiej żeliwnej podstawie. Palenisko jest duże i charakteryzujące się ciekawym wyglądem, w układzie poziomym ułatwia załadunek polan i przyspiesza rozchodzenie się emitowanego ciepła w domu. Zintegrowany w tylnej części panel konwekcyjny umożliwia umiejscowienie pieca w dość bliskiej odległości od ściany.
Piec został zaprojektowany przez znanych norweskich projektantów Anderssen & Voll, którzy zaprojektowali ciekawe urządzenie, piec w którym norweskie ponadczasowe wzornictwo łączy się ze 160 letnim doświadczenia.

Piece wolnostojące na drewno serii Jotul F 305 Series nadają się z powodzeniem do montażu w domach o stosunkowo niskim zapotrzebowaniu na energię, oraz domach pasywnych.

Jotul F 305 B umieszczony jest na solidnej żeliwnej podstawie, która umożliwia przechowywanie sporych ilości drewna. Znajduje się poniżej komory spalania. Wersja LL natomiast posiada w podstawie 4 długie nogi.

Duże, przestronne palenisko pozwala na załadunek polan o długości do 40 cm.

 

Dane techniczne

Przybliżona waga: 169 kg
Wielkość polan: 41 cm
Wylot spalin: Ø 150 mm
Sprawność:79%
Wylot spalin:Góra i tył

Moc

Moc minimalna:3,5 kW
Moc nominalna:7 kW
Moc maksymalna:10 kW

Wymiary (WxSxD): 850 x 560 x 420 mm 

Ta strona korzysta z cookies OK