Kominki z Norwegii

Kominki z Norwegii

OFERTA

/ Wkłady kominkowe / Hoxter / Wkłady wodne

Wkłady kominkowe / Hoxter / Wkłady wodne

Hoxter HAKA 63/51WI

Hoxter, wkład dla wymagającego klienta - niekwestionowany lider wśród wkładów kominkowych z płaszczem wodnym, jest stosunkowo nową marką na rynku kominków w Polsce. Produkcja ulokowana jest w Czechach. Wszystkie wkłady są zaprojektowane, jako stalowo szamotowe konstrukcje z zamkniętą komorą spalania. Posiadają szereg systemów wspomagających spalanie, oraz kurtynę powietrzną.
Wkłady wodne Hoxter idealnie nadają się do konfiguracji z buforami wodnymi.

 

HAKA 63/51WI - jest to jeden z częściej wybieranych wkładów kominkowych wodnych przez klientów, spośród modeli Hoxtera. Symbole "WI" oznaczają wkład wodny wraz z izolacją zewnętrzną płaszcza wodnego.
Wkład o nowoczesnych, kwadratowych proporcjach, z drzwiami odmykanymi do boku, jest w standardzie wyposażony w podwójną szybę, zmniejszającą efekt promieniowania, a co za tym idzie i przegrzewania pomieszczenia. Podwójna szyba pełni również drugą funkcję, gdyż dzięki niej więcej energii cieplnej powstałej w palenisku, podczas spalania drewna oddawane jest do płaszcza wodnego, a co za tym idzie zwiększa się również moc wody i sprawność wkładu. Urządzenie charakteryzuje się zwartą, ponad przeciętnie wykonaną, wysoko jakościowo konstrukcją, oraz bardzo dobrym, czystym, ekologicznym spalaniem.

Wkład HAKA 63/51WI, możemy zamówić w różnych konfiguracjach, w zależności czego (jakiej mocy urządzenia) będziemy potrzebować. Możemy zamówić wersję bez izolacji płaszcza wodnego, z izolacją, lub wersję z "+", która cechuje się zwiększoną mocą wkładu.

Palenisko standardowo wyłożone jest jasnym, przyjemnym dla oka szamotem naturalnym.
HAKA 63/51WI możemy zamówić również z wyłożeniem szamotu w kolorze czarnym.

Dane techniczne:
  • Model: HAKA 63/51 W+ HAKA 63/51 WI+
  • Moc nominalna całkowita / wody : 22 kW / 13,2 kW 22 kW / 15,4 kW
  • Sprawność > 80 % /> 80 %
  • Średnia temperatura spalin na wyjściu 250 °C 250 °C
  • Średnica dolotu powietrza do spalania Ø 150 mm
  • Waga całkowita / waga wykładziny paleniska około 330 / 96 kg
Informacje o wodnym wymienniku ciepła:
  • Maksymalne ciśnienie robocze 2,5 bar 
  • Minimalna temperatura wody powrotnej 55 °C 
  • Ilość wody 60 Litrów 

Ta strona korzysta z cookies OK