Kominki z Norwegii

Kominki z Norwegii

OFERTA

/ Wkłady kominkowe / BeF

Wkłady kominkowe / BeF

BEF FEEL V 8 CP/CL

Zdjęcia produktów dostępne są na stronie producenta!!

BeF Feel CP/CL  to nowa linia wkładów kominkowych z szybą boczną.

Wkład kominkowy z oznaczeniem "V" odmykany jest do góry w systemie gilotyny! bardzo płytki, dedykowany do domów, gdzie każdy centymetr ma znaczenie, wybierany głównie przez klientów do małych salonów. Głębokość korpusu jest niewielka , co powoduje że jest on bardzo ustawny.

Wkład posiada stalowe palenisko wyłożone specjalnym, akumulacyjnym materiałem, żarobetonem Carcon, które utrzymuje wysoką temperaturę w palenisku, ponad to urządzenie charakteryzuje się:


- Długim i czystym spalaniem
- Wyższą sprawnością do 84 %
- Niską emisją toksycznych związków
- Czystą szybą
- Eksploatacją przy niskiej mocy
- Oszczędnością paliwa

Wkład nisko energetyczny. Posiada drzwi odmykane do góry lub do boku.

Wkład wyposażony jest w boczną szybę z sitodrukiem, oraz szczelne drzwi odmykane do góry, które zapewniają maksymalną szczelność i komfort obsługi . Uszczelnienie komory spalania zapobiega przenikaniu spalin do wnętrza. Palenisko  umożliwia niczym niezakłócony widok ognia. Centralny dopływ powietrza do spalania z zewnątrz ze zintegrowanym kolektorem, zoptymalizowany do podłączenia automatycznej kontroli spalania. Prosta kontrola spalania (sterowanie przepływem i dystrybucją powietrza za pomocą jednego elementu). Spełnia surowe normy nowego niemieckiego Federalnego Rozporządzenia dotyczące emisji spalin BlmSchV – 2. 

Dane techniczne:
 
Moc cieplna znamionowa 8 kW
Sprawność 85%
Średnica kanału dymnego 180 mm
Wymiar 759x527/438x527 mm
Temperatura spalin na wylocie 212 °C
EAN 1808

 

Ta strona korzysta z cookies OK