Kominki z Norwegii

Kominki z Norwegii

OFERTA

/ Wkłady kominkowe / BeF

Wkłady kominkowe / BeF

BEF FEEL 8

Zdjęcia produktów dostępne są na stronie producenta!!

BeF Feel to nowa linia wkładów kominkowych, która nastawiona jest nie tylko na ogrzewanie powierzchni, ale także na dawanie klientowi możliwości rozkoszowania się pięknem ognia, nawet w domach o małej powierzchni.

BeF FEEL 8 to największy z rodziny FEEL wkład, bardzo płytki, dedykowany do domów, gdzie każdy centymetr ma znaczenie, wybierany jest głównie przez klientów do małych salonów. Głębokość korpusu to 363 mm. ! , co powoduje że jest ona bardzo ustawny.

Wkład posiada stalowe palenisko wyłożone specjalnym, akumulacyjnym materiałem, żarobetonem Carcon, które utrzymuje wysoką temperaturę w palenisku, ponad to urządzenie charakteryzuje się:


- Długim i czystym spalaniem
- Wyższą sprawnością do 84 %
- Niską emisją toksycznych związków
- Czystą szybą 
- Eksploatacją przy niskiej mocy
- Oszczędnością paliwa

Wkład nisko energetyczny. Drzwi odmykane do boku.

Wkład wyposażony jest w szybę z sitodrukiem, oraz szczelne drzwi, które zapewniają maksymalną szczelność i komfort obsługi . Uszczelnienie komory spalania zapobiega przenikaniu spalin do wnętrza. Palenisko  umożliwia niczym niezakłócony widok ognia. Wkład posiada centralny dopływ powietrza do spalania z zewnątrz ze zintegrowanym kolektorem, zoptymalizowany do podłączenia automatycznej kontroli spalania. 
Prosta kontrola spalania (sterowanie przepływem i dystrybucją powietrza za pomocą jednego elementu). Spełnia surowe normy nowego niemieckiego Federalnego Rozporządzenia dotyczące 
emisji spalin BlmSchV – 2. 

Dane techniczne:
Moc cieplna znamionowa 8 kW
Sprawność 85%
Średnica kanału dymnego 180 mm
Wymiar 792x510 mm
Temperatura spalin na wylocie 212 °C
Minimalna powierzchnia promieniowania 9,33 m2

Ta strona korzysta z cookies OK